Poznejte nás

Jsme Aragon Ell, tým odborníků přes stavby

Jako projektanti, technický dozor staveb
a odborníci na inženýring, jsme s vámi od první myšlenky až po hezké bydlení.

Díky tomu, že náš tým tvoří sehraní profesionálové – odborníci na jednotlivé části procesu stavby, dokážeme společně přijít na ty nejlepší možnosti, podle kterých poté stavba probíhá, ať už řešíte novostavbu či rekonstrukci, zastupujete obyvatele panelového domu nebo investujete do moderní průmyslové stavby.

Naše cíle nejsou malé, ale snažíme se

Naše cíle nejsou malé, ale snažíme se...

  • dosahovat maximálního prolnutí potřeb a přání našich klientů s technologickými možnostmi,
  • příspívat zvyšování kvality služeb poskytovaných ve stavebnictví,
  • zajistit pro naše klienty poctivý přístup a spolehlivost dodavatelských firem,
  • zajistit, aby cesta ke zkolaudované stavbě nebyla obdobím, na které byste nejraději zapomněli, ale zajímavou zkušeností, procesem, do kterého byste se rádi pustili i podruhé.

Náš tým

Ing. Lukáš Tauchman

Ing. Lukáš Tauchman

jednatel ARAGON ELL a ELL DESIGN s.r.o., autorizovaný inženýr, projektant, technické dozory investora, inženýring

„Jsem jednatelem a majitelem firmy, autorizovanou osobou v oboru pozemní stavby. Mojí hlavní činností je zejména komunikace s klienty, koordinace zakázek, dále provádím činnost technického dozoru a hlavního inženýra projektu.
Kvalita práce, dobrá komunikace a spokojenost zákazníků je pro nás tou nejlepší vizitkou a mottem, kterým se ve firmě řídíme. K práci proto přistupuji maximálně zodpovědně, s patřičnou péčí, kterou vyžaduje. Snažím se volit vždy správnou cestu a rozumné postupy a s lidským přístupem najít společnou řeč mezi všemi zúčastněnými ve stavebním procesu."

Renata Tauchman Olšová, DiS.

Renata Tauchman Olšová, DiS.

jednatelka firmy ELL DESIGN s.r.o., koordinátorka projektů ARAGON ELL, design, interiéry

„Design, interiéry, projekty, návrhy fasád či dekorování produktů na vaše firemní fotografie – to jsou oblasti designu, ve kterých Vám ráda pomohu! A pokud se má práce bude týkat návrhu a realizace nové školy, školky či vybavení dětského pokoje, můžete si být jistí nejen mým velkým nadšením, ale také dobře promyšleným a originálním místem pro děti, dořešeným do posledního detailu! 
Víte, že vzhled interiéru je na psychiku člověka velmi důležiý? Jak by ne! Vždyť v místě, ve kterém trávíme spoustu času, se musíme cítit příjemně. Zároveň vše musí být dobře promyšlené, funkční a jednotlivé prvky sladěné."

Ing. Ondřej Hradecký

Ing. Ondřej Hradecký

manager přípravy staveb, projektant, technické dozory investora

"Ve firmě ctíme fakt, že projektová dokumentace je základním stavebním kamenem každé stavby a kvalitně vedený stavební dozor je nezbytnou činností úspěšné realizace stavby. Proto každý projekt koncipujeme tak, aby investor dosáhl co nejvyšší kvality a co nejlepšího výsledku za rozumnou cenu a aby mu dále nevznikaly problémy s navyšováním ceny stavebních prací v průběhu stavby v důsledku špatně vytvořeného projektu. Máme k dispozici moderní grafické programy, díky nimž vám vytvoříme 3D vizualizace. Předáním projektové dokumentace pro nás však komunikace s klientem nekončí. Za samozřejmost považujeme i následné konzultace s klientem či stavební firmou, řešení případných nejasností a postupů během realizace stavby. A zejména vykonávání technického dozoru investora či jiné způsoby kontrol prováděných prací jsou činnosti, kde se cítíme „jako ryby ve vodě“.

Ing. Petra Krbcová

Ing. Petra Krbcová

legislativní příprava staveb, dotační tituly, fakturace, administrativa

„Neradi vyřizujete administrativu a děsí vás komunikace s úřady? Obraťte se na nás! Ráda Vám pomohu s veškerou administrativou týkající se vaší stavby. S čím například? Od zajištění výhodného způsobu financování plánované stavby, přes podání a administrace žádostí o dotaci. Vyplním formuláře, zajistím potřebná vyjádření a povolení. A to vše s úsměvem! Také řádně a včas vydané i proplacené faktury jsou mojí každodenní činností ve firmě.“

Martin Olša

Martin Olša

fotografie, grafika

„Grafické programy a fotografování, jsou činnosti, kterými trávím spoustu času. Díky naší foto výbavě také zdokumentuji průběh rekonstrukce vaší stavby, pořídím fotografie domu či bytu po rekonstrukci a rád vyfotím i produktové fotografie pro firmy, například fotografie výrobků na e-shop."

Pojďme společně probrat
vaši stavbu na nezávazné schůzce