Úspěšným dokončením stavebních prací cesta za praktickými pracovními prostory nebo spokojeným domovem nekončí. V oblasti designu se zabýváme především:

Design interiérů

Máme rádi moderní design, který však koresponduje s představami a životním stylem klienta. Za nejdůležitější aspekt považujeme především dobře promyšlené interiéry s dostatkem úložných prostor, stylově a barevně sladěné. Rádi vám proto pomůžeme vyřešit jakýkoli interiér. Budeme nápomocni s plánováním interiérů novostavby, rekonstrukcí bytu, vybavením dětského pokoje, s vytvořením návrhu nové kuchyňské linky, návrhu šatní skříně, dispozic obývacího pokoje či atypických prostor např. v šikmině. Navrhneme optimální dispoziční řešení z hlediska využití prostoru, materiály, barevnost, zpracujeme 3D vizualizace a společně s vámi doladíme detaily. Zpracujeme projekt interiérů, vytvoříme výkresy pro výrobu nábytku, případně i vyrobíme a dodáme. Zkrátka každému interiér "na míru"!

Interiéry pro děti – školy, školky, družiny, dětské pokoje

Vyřešíme originálně a funknčně takřka jakýkoli prostor, ať už je to dětská herna, knihovna, školní kuchyňka, šatna, chodba, knihovna, klasická třída či speciální učebna nebo dětský pokojíček. Interiéry pro děti řešíme vždy detailně, empaticky, moderně, prakticky a s patřičnou péčí. Interiér vymyslíme, navrhneme barevnost a nejvhodnější dispoziční řešení pro co nejlepší využití prostoru, vytvoříme 3D vizualizace, návrh všech komponentů a následně s vámi doladíme finální variantu. Rádi vytváříme "tématické" interiéry pro děti, a tak dodáme i stylové dekorace "na míru" od naší "sesterské" firmy SABRI s.r.o. (www.sabri.cz) Spolupracujeme s kvalitními českými truhláři, kteří pro nás vyrábějí nábytek "na míru". Při vybavování škol a školek spolupracujeme s osvědčenými výrobci školního nábytku splňující příslušné normy.

Barevná řešení budov

Vytváříme grafické a designové návrhy na vzhled domu, a to do reálné fotografie stavby, stejně tak jako do technických nákresů, které jsou součástí projektové dokumentace.  Barevné a designové řešení by mělo vznikat již v počáteční fázi plánování výstavby (rekonstrukce), tedy zároveň s projektem, anebo ve fázi, kdy je ještě čas na změny. Snažíme se, aby byl dům svými prvky co nejvíce "sladěn", a to i s okolím domu. Navrhneme barvu, členění fasády, grafiku a designové prvky, typ a barvu soklu, ale také např. případné obklady, typ výplní balkonových zábradlí, podlahy lodžií atd. Návrhy poté s klientem konzultujeme, poupravujeme, dolaďujeme a společně tak dojdeme k finální podobě. Tuto službu nabízíme pro kohokoli (bytové domy, rodinné domy,...), nejen na domy v rámci námi vytvářené projektové dokumentace.

Pojďme společně probrat
vaši stavbu na nezávazné schůzce

Projekty

Přístavba ZŠ Loučanská, Praha 15,0 mil. Kč

Přístavba ZŠ Loučanská, Praha

Jako technický dozor investora a stavební dozor jsme působili při vzniku nástavby 2. a 3. patra na stávající budovu. Součástí ...

Číst dále
Školní družina, knihovna, kuchyňka, učebny a zázemí ZŠ Brandýs nad Labem 5,0 mil. Kč

Školní družina, knihovna, kuchyňka, učebny a zázemí ZŠ Brandýs nad Labem

Pro město Brandýs nad Labem jsme zpracovávali projektovou dokumentaci a projekt interiérů pro kompletní rekonstrukci suterénních prostor základní školy, ...

Číst dále