Webináře

K čemu slouží projektová dokumentace staveb?

Rozhodli jste se stavět a ušetřit?

Potřeba bydlet je základní potřebou člověka a v průběhu života na ni narazí každý z nás. Jednou z možností jejího uspokojení je bydlení si postavit. Abychom mohli realizovat stavbu bytu, nebo domu, musíme dodržovat a splnit některé požadavky ať legislativní, technické, nebo finanční.
Webinář vysílaný 2.12.2022, s Ing. Lukášem Tauchmanem - autorizovaným projektantem a jednatelem firmy Aragon Ell s.r.o, můžete shlédnout zde:
https://m.youtube.com/watch?v=WDJRrEQX7GU&feature=youtu.be

Nová zelená úsporám - nový program, nové možnosti

Zaměřili na to, co musí projekt splňovat či jakou výši podpory a na co lze žádat. Dozvíte se i zda můžete využít projektů, které nebyly naplněny v programu IROP na bytové domy. Je Nová zelená úsporám k dispozici pro bytové domy po celé České republice? Jak to je s výběrovým řízením na projektanta a realizační firmu pří zakázce na bytovém domě?
Webinář vysílaný 1.3.2022, s Ing. Lukášem Tauchmanem - autorizovaným projektantem a jednatelem firmy Aragon Ell s.r.o, můžete shlédnout zde:
https://www.youtube.com/watch?v=yOOTA1cp83g

Prováděcí dokumentace staveb

Přijali jsme pozvání na natáčení seriálu pro stavební veřejnost "Webinář", na téma "Je detailní prováděcí dokumentace staveb, včetně položkového rozpočtu, zbytečná?"
Tento Live Stream, vysílaný 27.9.2019, s Ing. Lukášem Tauchmanem - autorizovaným projektantem a jednatelem firmy Aragon Ell s.r.o. a s Ing. Milošem Hutníkem - produktovým managerem Weber, můžete shlédnout zde:  
https://m.youtube.com/live/3K4fZFVNemE?feature=share